Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Hot Lava Floor

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi July 04, 2022
Tüm zamanların klasik bir çocukluk oyununu burada, web sitemizde rahatlatmaya hazır olun! Ne pahasına olursa olsun lav tabanına dokunmaktan kaçını
 • Interact With The Game
  Move
  Run
  Jump
  Crouch
  Switch Camera

Web sitemizde bir platform oyunu oynamayalı uzun zaman oldu, bu yüzden bugün size sizi doğrudan çocukluğunuza götürmesi garanti olan harika bir oyun sunuyoruz: Hot Lava Floor.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu çevrimiçi oyunda ne pahasına olursa olsun yere dokunmaktan kaçınmanız gerekecek, çünkü evet, tahmin ettiniz, sıcak erimiş lavdan yapılmış. Seviyeler arasında yolunuzu park etmeniz ve bunu rekor sürede yaparken toplayabildiğiniz kadar para toplamanız gerekecek.

Bazı seviyelerin ortaya çıkarabileceğiniz sırları vardır, diğer seviyeler sadece oradadır, böylece daha fazla para toplayabilirsiniz. Lava Dükkanında topladığınız parayı kullanabilirsiniz. Orada karakterinizi kişiselleştirmek için öğeler dahil her türlü şeyi satın alabilirsiniz.

Hot Lava Floor aynı zamanda çok oyunculu bir video oyunudur, bu yüzden yalnız oynamayı bitirdiyseniz, çok oyunculu moda atlayın ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı becerilerinizi ölçün! Hangi modu oynamayı seçerseniz seçin, seviyeleri keşfetmek, sırları keşfetmek ve çalışma sürenizi geliştirmek için eğlenceli bir ton alacağınız garantidir.

Peki bu harika çocukluk oyununu rahatlatmaya hazır mısın, ama bu sefer çevrimiçi bir oyun olarak? Öyleyse hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın, eğlence sizi bekliyor!

Oyun kategorilerimizi keşfederek oynamak için daha da fazla ücretsiz oyun bulabilirsiniz! Ve dahası, web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, bu yüzden her gün tekrar gelmeyi unutmayın!

Özellikler:

 • 3D grafikler
 • Zorlu seviye tasarımı
 • çok oyunculu mod
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
June 2020
Geliştirici
Hot Lava Floor, Rassl.me tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Hot Lava Floor game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 7.9k times and has received a rating of 3.98 / 5 din 43 votes. This awesome game has been made by Rassl.me and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Hot Lava Floor game, make sure to check out our other exciting games.