Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Horror Tale: Kidnapper

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 07, 2023
Mahallenizde garip şeyler oluyor. Garip semboller, kayıp çocuklar ve başıboş bir deli. Tüm bu gizemleri çözebilir misin?
 • Move
  Interact
  Crouch
  Help
  Hold item
  Throw item
  Pause

Horror Tale: Kidnapper, korku ve gizlilik oyun unsurlarını birleştiren tüyler ürpertici bir çevrimiçi oyundur. Oyun sizi, arkadaşlarınız da dahil olmak üzere çocukların kaybolduğu bir mahallede yaşayan bir karakterin yerine koyuyor. Daha da kötüsü, tehlikeli bir suçlu bir akıl hastanesinden kaçtı ve mahallenizde pusuya yatarak başıboş dolaşıyor.

Oyunun başında komşularınıza bisikletle yumurta dağıtma görevini tamamlamanız gerekiyor. Ancak çok geçmeden kaçıran kişiyle yüz yüze gelir ve kendinizi esir edilmiş halde bulursunuz. Amacınız kaçmak, kaçıran kişiden kaçmak ve kayıp arkadaşlarınızı bulmak.

Oyunun yoğun oynanışı ve korkutucu senaryoları sizi koltuğunuzun kenarında tutmak için yapılmıştır. Kaçıran kişiden kaçmak ve ahırı terk etmek için gizlilik taktikleri kullanmalısınız. Kaçıranın kimliğini keşfetmek ve kayıp arkadaşlarınızı bulmak için ayrıca çevrenizi keşfetmeli, ipuçları bulmalı ve bulmacaları çözmelisiniz.

Horror Tale: Kidnapper oyunu sinirlerinizi test edecek ve sizi saatlerce oyalayacak. Oyunun muhteşem grafikleri ve sarsıcı ses efektleri ile ürkütücü ve gerilimli bir dünyaya taşınacaksınız. Kaçıran kişiyi zekice alt edip güvenli bir yere kaçabilecek misin? Horror Tale: Kidnapper oynayarak öğrenin!

Daha fazla korkutucu oyun, aksiyon oyunu veya genel olarak daha fazla engellenmemiş oyun için oyun kategorilerimize göz atın! Şu anda orada bir ton ücretsiz oyun oynayabilirsiniz ve sürekli olarak daha fazlası eklenmektedir.

Özellikler:

 • Stilize 3D grafikler
 • İlginç hikaye
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Şubat 2023
Geliştirici
Horror Tale: Kidnapper, Euphoria Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGi 12
This Horror Tale: Kidnapper game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.1k times and has received a rating of 3.70 / 5 din 43 votes. This awesome game has been made by Euphoria Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Horror Tale: Kidnapper game, make sure to check out our other exciting games.