Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Horror Tale 2: Samantha

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 16, 2023
Tommy ve maskeli manyağın hikayesi bu devam filmiyle devam ediyor. Tüyler ürpertici bir oyuna hazır mısınız?
 • Move
  Interact
  Crouch
  Help Menu
  Keep Item
  Throw Item
  Pause

Korku ve gerilim dolu bir dünyaya geri götürülmeye hazır mısınız? Bu durumda, ünlü çevrimiçi korku oyunu Horror Tale: Kidnapper'ın ürkütücü devamı olan Horror Tale 2: Samantha'dan uzağa bakmayın. Bu kez, bir kez daha tavşan maskesi takan çılgın deliye rastlayacaksınız, ancak bu kez Tommy kaçırılmış ve Lakewitch'teki sığınağına götürülmüştür.

Tommy'nin esaretinden kurtulmasına yardım ederken heyecan verici ve heyecan verici bir maceraya atılacaksınız. Horror Story 2: Samantha, selefi gibi, ürkütücü oyunların hayranları için ideal olan unutulmaz bir deneyim sunmak için gizlilik ve korku oyun bileşenlerini harmanlıyor.

Çarpıcı grafikleri, ürkütücü ses efektleri ve yoğun oynanışıyla Horror Tale 2: Samantha, çevrimiçi olarak en iyi korku oyunudur. Lakewitch dünyasını keşfederken, tavşan manyağından kaçmak ve onun karanlık sırlarını ortaya çıkarmak için tüm becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Ayrıca anlatacak kendi hikayesi olan Samantha adında bir kızla karşılaşacaksınız - tavşan manyağının güçlerinin gizemini çözmenin anahtarı elinde olabilir mi?

Karanlık zindanlardan terk edilmiş hücrelere, Horror Tale 2: Samantha, sinirlerinizi test edecek ve sizi saatlerce oyalayacak tüyler ürpertici bir macera. Tavşan manyağını zekanla alt edip Tommy ve Samantha'yı kurtarabilecek misin? Bugün Horror Tale 2: Samantha oynayın ve hayatta kalmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı öğrenin!

Daha fazla korkutucu oyun, aksiyon oyunu veya genel olarak daha fazla engellenmemiş oyun için oyun kategorilerimize göz atın! Orada şu anda oynayabileceğiniz çok sayıda ücretsiz oyun bulabilirsiniz ve her gün daha fazlası eklenmektedir!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • İlginç ve büyüleyici hikaye
 • ürkütücü atmosfer
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
February 2023
Geliştirici
Horror Tale 2: Samantha, Euphoria Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONE +10PEGI 12
This Horror Tale 2: Samantha game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.8k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 36 votes. This awesome game has been made by Euphoria Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Horror Tale 2: Samantha game, make sure to check out our other exciting games.