Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Horde Killer: You Vs 100

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 10, 2023
Gerçekten iyi nişancı oyunları mı arıyorsunuz? Öyleyse bu oyuna bir göz atın, aksiyon dolu ve %100 ücretsiz!
  • Move
    Roll
    Run
    Aim/zoom In/shoot

Heyecan Verici Bir Maceraya Başlayın

Horde Killer: You Vs 100 sizi alt üst olmuş bir dünyada inanılmaz bir yolculuğa çıkarıyor! Kahramanı oynadığınız ve beyninizi, hızınızı ve inanılmaz silahlarınızı kullanarak zombi ordularıyla savaştığınız süper havalı bir maceraya hazır olun. Korkunç bir Turuncu Zombi iksiri her şeyi mahvedene kadar her şey normal ve güzeldi. Hepsi turuncu renkte parlayan zombiler kontrolü ele geçirmeye çalışıyor ama siz korkmuyorsunuz!

Ölümsüz Kalabalığa Meydan Okumak

Korkunç zombi sürüleriyle savaşan, ayakta kalan son kahramanlardan birisin. İşiniz dünyaya mutluluğu geri getirmek ve onu kaostan kurtarmaktır.

Arsenalinizi Kullanın

Oynarken, size yardımcı olacak hızlı ateşli silahlar ve güçlü RPG'ler gibi harika silahları ortaya çıkaracaksınız. Çektiğiniz her çekim, daha büyük bir resimdeki yapboz parçası gibidir. Zeki davranabilir ve görüşünüzü geliştirmek için yüksek alanlar seçebilir veya zombilerden kaçınmak için hızla yuvarlanabilirsiniz. Yuvarlanmak ise canlılığınızı tüketir.

Patlayıcı Stratejiler

Bom Bom! Büyük patlamalar oluşturmak ve aynı anda çok sayıda zombiyi yenmek için büyük varil kırmızı yakıt kullanabilirsiniz. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar özel şeyler kazanırsınız. Daha da güçlü silahlar ve harika şeyler elde etmek için bu özel öğeleri kullanabilirsiniz. Ve işler gerçekten zorlaştığında, işleri kolaylaştırmak için kalkanlar ve sonsuz cephane gibi güçlendirmelere rastlayabilirsiniz.

Engelsiz Eğlence Her Yerde

Hazır olun, çünkü Horde Killer: You Vs 100 zekanız, hızınız ve süper havalı teçhizatınızla günü kurtardığınız nihai maceradır. Okulda bloke olmadan bile ücretsiz olarak tadını çıkarabileceğiniz gerçekten iyi atış oyunlarından biridir. PC için aksiyon oyunlarını seviyorsanız, bu mutlaka oynamanız gereken bir oyun. Unblocked66 Games kategorisine giriyor ve size kesintisiz eğlence ve heyecan getiriyor. Haydi gidip o zombileri yakalamanın keyfini çıkaralım!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Hızlı tempolu ve aksiyon dolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
July 2023
Geliştirici
Horde Killer: You vs 100, GoGoman Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Horde Killer: You Vs 100 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 904 times and has received a rating of 4.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by GoGoman Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Horde Killer: You Vs 100 game, make sure to check out our other exciting games.