Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Hoops Champs 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 24, 2022
Atari tarzı bir mücadeleye hazır mısınız? Hoops Champs 3D'nin 200'den fazla seviyesini oynayın ve ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuzu görün!
  • Interact With The Game

Selam! Çevrimiçi olarak iyi bir basketbol oyunu mu oynamak istiyorsunuz? Öyleyse, Hoops Champs 3D'yi denemelisiniz!

Diğer tüm basketbol oyunları gibi, bu da beceri ve hassasiyetle ilgili. Göreviniz, çok fazla deneme yapmadan mümkün olduğunca çok sayıda ve olabildiğince sık skor yapmaktır. İlk birkaç seviye, oyuna alışmanız için kolaydır, ancak oyunda ilerledikçe daha da zorlaşacaktır. Sabit ve hareketli çemberlere de vurmanız gerekecek. Bazen farklı yüksekliklerde birden fazla hareketli çember de olabilir, bu nedenle görebileceğiniz gibi oldukça fazla zorluk olacaktır.

Bu top oyununda 200'den fazla seviye var, yani soru şu: Hepsini yenebilir misin? Bunu yapacak becerilere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın ve bize elinizdekileri gösterin!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • İyi görünümlü düşük poli 3D grafikler
  • Oynamak için 200'den fazla seviye
  • Eğlenceli ve zorlu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Hoops Champs 3D, Axios Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Hoops Champs 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.1k times and has received a rating of 4.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by Axios Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Hoops Champs 3D game, make sure to check out our other exciting games.