Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Highway Road Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 23, 2022
Burada, 1001-oyun.com'da Highway Road Racing ile arabanızı yüksek hızlarda sürün! Ne kadar hızlı sürebileceğinizi görmeye hazır mısınız?
  • Drive

Merhaba araba oyunları tutkunları! Ücretsiz olarak bazı araba oyunları oynamak istiyorsanız, Highway Road Racing'e göz atmalısınız!

Bu araba sürme oyununda, şimdiye kadar gördüğünüz en işlek yollardan bazılarında yüksek hızlarda araba kullanacaksınız. Gelen trafiği atlatmak ve yolunuza devam etmek için hızlı tepkilerinize güvenmeniz gerekecek. Ancak bazı açılabilir araçlar olmadan Otoyol Yol Yarışı ne tür bir araba oyunu olurdu? Bu oyunda 11 araç alıyorsunuz. İlki zaten açık ve sizin için hazır ve diğerlerini oyun sırasında kazandığınız parayla satın alarak alabilirsiniz.

Üç oyun modu vardır: Tek Yönlü, İki Yönlü ve Zamana Karşı Saldırı. Ayrıca araba kullanabileceğiniz üç ortam vardır: Büyük Kanyon, Santa Monica ve Bryce Kanyonu. Her biri farklı görünüyor, bu yüzden hepsini denediğinizden emin olun! Bu nedenle, tüm gün boyunca oynayabileceğiniz harika araba oyunları arıyorsanız, Highway Road Racing şu anda burada, web sitemizde mevcut!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

  • Harika görünümlü 3D grafikler
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Hızlı oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Highway Road Racing, Hit Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Highway Road Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.9k times and has received a rating of 3.27 / 5 din 30 votes. This awesome game has been made by Hit Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Highway Road Racing game, make sure to check out our other exciting games.