Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Heroes INC!

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 31, 2022
Bir süper kahraman ol ve topladığın eşyalara göre özel yeteneklerini geliştir. Her yükseltme farklıdır!
  • Interact With The Game

Hiç bir süper kahraman olmak ve günü kurtarmak için kötü adamlarla savaşmak istediniz mi? En sevdiğiniz oyun türü çocuklar için süper kahraman oyunları mı? Öyleyse doğru yere geldiniz çünkü süper kahraman oyunları koleksiyonumuzu yeni bir başlıkla zenginleştirdik: Heroes INC!

Bu ücretsiz oyunda, bilinmeyen bir süper kahramanın rolünü üstleniyorsunuz. Etrafta dolaşıp seviyeleri dolaşan kötü robotlarla savaşmanız gerekecek. Her seviyenin sonunda, yeteneklerinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz çeşitli eşyalar toplayacaksınız. Kanatlar yapıp ellerinizden ateş atabilir, bir varil radyoaktif atık kullanabilir ve zehirli yumruklara sahip olabilirsiniz ya da yükseltme seçiminiz olarak bir parça buz kullanabilir ve buz sarkıtları fırlatma yeteneği kazanabilirsiniz. Ve bunlar sadece birkaç isim. Deneyebileceğiniz ve ne gibi çılgın sonuçlar alacağınızı görebileceğiniz çok daha fazla kombinasyon var. Ayrıca, genel olarak kazandığınız parayı artırmak için seviyenin sonunda bir reklam izleme seçeneğiniz vardır. Yani ne diyorsun? Çeşitli öğeleri denemenizi ve her seferinde yeni yetenekler bulmanızı sağlayan bir oyuna hazır mısınız? Öyleyse Oynat düğmesine tıklayın ve gerçekte ne kadar iyi bir kahraman olabileceğinizi görelim!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Denemek için çok sayıda yükseltme
  • Öğrenmesi kolay kontroller
  • Cep telefonlarında kullanılabilir

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Heroes INC!, YAD tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Heroes INC! game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.2k times and has received a rating of 3.95 / 5 din 42 votes. This awesome game has been made by YAD and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Heroes INC! game, make sure to check out our other exciting games.