Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Heavy Jeep Winter Driving

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 30, 2022
Ağır Jeep Kış Sürüşü ile sürüş becerilerinizi test edin! Bu zorlu araba sürme oyununu burada, web sitemizde ücretsiz oynayın!
  • Drive
    Brake
    Switch Camera

Heavy Jeep Winter Driving, becerilerinizi test edecek ve sizi saatlerce eğlendirecek heyecan verici bir araba sürme oyunudur. Bu oyunda güçlü bir cipin kontrolündesiniz ve amacınız zorlu kış ortamlarında ilerleyerek jeton toplamak ve kontrol noktalarına ulaşmak.

Oyunda iki oyun modu bulunur: kariyer ve ücretsiz. Kariyer modunda, belirli bir süre içinde bir dizi seviyeyi tamamlamanız, para toplamanız ve yol boyunca kontrol noktalarına ulaşmanız gerekir. Serbest modda, herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan oyunun büyüleyici kış ortamlarını kendi hızınızda keşfedebilirsiniz.

Genel olarak, Heavy Jeep Winter Driving, araba oyunları ve sürüş oyunları hayranları için mükemmel olan eğlenceli ve zorlu bir oyundur. Gerçekçi fiziği ve çarpıcı grafikleri ile sizi kesinlikle eğlendirecek sürükleyici bir deneyim sunuyor. Artı, ücretsiz ve engelsiz oynanışıyla oyunun tadını her zaman, her yerde çıkarabilirsiniz.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Keşfetmek için devasa harita
  • Kontrollerin öğrenilmesi kolaydır

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Heavy Jeep Winter Driving, Hit Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Heavy Jeep Winter Driving game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.1k times and has received a rating of 3.93 / 5 din 41 votes. This awesome game has been made by Hit Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Heavy Jeep Winter Driving game, make sure to check out our other exciting games.