Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Healing Rush

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 17, 2022
Bir doktor olarak oynayın ve Healing Rush ile kaç kişiyi iyileştirebileceğinizi görün! Web sitemizde burada ücretsiz oynayın!
  • Move

Healing Rush, çok çalışkan bir doktor olarak oynadığınız çocuklar için bir doktor oyunudur. Senin görevin hastalarla ilgilenmek, onları yataklarına götürmek, yatırmak ve ihtiyaçları olan ilaçları vermek. Ve bu konuda da acele etmen gerekecek çünkü gevşersen, işin altında ezilirsin. Ancak bu hastane oyununda yapacağınız tek şey hastalara bakmak değil. Ayrıca hastanenizi yükseltmek için insanları tedavi etmekten kazandığınız parayı kullanmanız gerekecek. Hastaları başarılı bir şekilde tedavi etmenize yardımcı olacak yeni yataklar, daha fazla doktor ve hatta yeni hastane kanatları. İş zorlu olabilir, ancak aynı zamanda ödüllendiricidir ve eğer buna hazırsanız, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın! Şehirdeki en iyi doktor olabilir misin?

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişip oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Yükseltmeler
  • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Healing Rush, Dats Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Healing Rush game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.9k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 48 votes. This awesome game has been made by Dats Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Healing Rush game, make sure to check out our other exciting games.