Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Happy Cat Tavern

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 15, 2022
Happy Cat Tavern'de bir milkshake için bu sevimli kedilere katılın! Bu eğlenceli oyun şu anda web sitemizde ücretsiz olarak mevcut!
  • Type
    Interact With The Game

Oyun yazmayı sever misin? Hızlı yazma becerilerinizi sergilemeye istekli misiniz? O zaman Happy Cat Tavern'e bayılacaksınız!

Bu kedi oyunu, kedilerle dolu şirin bir tavernada geçmektedir. Kediler zaman geçirmek için bir yazma oyunu oynamaya karar verirler. İşte burada devreye giriyorsunuz. Oyun başladığında kelimeler birer birer ekranda belirecek. Süre dolmadan mümkün olduğunca çabuk yazmak için klavyenizi kullanın. Ne kadar çok kelime yazarsanız, puanınız o kadar iyi olur. Ayrıca arka planda kediler sizi neşelendirecek. Başlamak için gerçekten bilmeniz gereken tek şey bu. O halde Oynat düğmesine tıklayın ve bize sahip olduklarınızı gösterin!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu ve yazma becerilerini geliştirir
  • Oynaması kolay ve eğlenceli

Yayın tarihi
Eylül 2022
Geliştirici
Happy Cat Tavern, Cory Harris and Elizabeth Blundoll tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Happy Cat Tavern game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.1k times and has received a rating of 4.67 / 5 din 12 votes. This awesome game has been made by Cory Harris and Elizabeth Blundoll and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Happy Cat Tavern game, make sure to check out our other exciting games.