Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Half Life

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi February 24, 2014
Tüm bir oyuncu neslini tanımlayan gerçek bir eski okul deneyimine hazır olun. Efsanevi Half-Life'ı burada ücretsiz oynayın!
  • Shoot
    Move
    Jump

Arada bir, bir anda klasik haline gelen bir oyun gelir ve herkesin onunla ilgili hoş anıları olur. Half-Life bu efsanevi oyunlardan biridir ve bugünden itibaren 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Bu atış oyunu her yaştan oyuncu tarafından büyük saygı görüyor ve bu unvanı hiç yaşamadıysanız, şimdi bunu yapma şansınız var.

Teorik fizikçi Gordon Freeman'ı oynayın ve işleri normale döndürmek için çeşitli düşman yaratıklarla savaşırken oynayın. Silahları veya ikonik levyeyi kullanabilirsiniz. Levye ile bir şeyleri vurmanın ve parçalamanın yanı sıra, hikaye ve seviyelerde ilerlemek için bulmacaları da çözmeniz gerekecek. Çoğunlukla yalnız savaşacaksınız, ancak bazen NPC'ler, genellikle güvenlik görevlileri veya bilim adamları tarafından destekleneceksiniz. Günü kurtarmaya hazırsanız, Oynat düğmesine tıklayın ve başlayalım!

Bu klasik oyunu beğendiyseniz ve daha fazla çevrimiçi oyun oynamak istiyorsanız, oyun kategorilerimize göz atarak bunu yapabilirsiniz. Şu anda ücretsiz oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var ve her gün yenileri ekleniyor!

Özellikler:

  • Orijinal 3D görseller
  • İyi hikaye
  • Aksiyon dolu oyun
  • Öğrenmesi kolay kontroller
  • Şimdiye kadar yapılmış en iyi oyunlardan biri olarak kabul edilen en yüksek puanlı oyunlardan biri

Içerik Derecelendirme
MATUREPEGI 16
This Half Life game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 28.6k times and has received a rating of 4.02 / 5 din 86 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Half Life game, make sure to check out our other exciting games.