Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Hacker Rush

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 15, 2022
Etrafta dolaşın, bitcoin ve cips toplayın ve ardından çeşitli yerleri hackleyin. Bunu yapabilirmisin? Yeterince iyi bir hacker mısınız?
  • Interact With The Game

Hiç hacker olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiniz mi? Havalı olmalı, değil mi? Tüm elektronik cihazları kontrol edip istediğinizi yaptırabileceğinizi hayal edin. Yapacağın ilk şey ne olurdu? Hacker Rush, gizemli bir hacker olma deneyimini yaşamanıza izin verecek. Şehrinizin sokaklarında koşacak ve yol boyunca polis ve antivirüslerden uzak dururken bitcoin ve fiş toplayacaksınız. Hedefinize ulaştıktan sonra, hack zamanı! Çeşitli güvenlik sistemlerini hacklemek için üstün bilgisayar becerilerinizi kullanın. Oyunda, çözmeniz gereken eğlenceli bulmaca oyunlarıyla temsil edilirler. Bir sistem saldırıya uğradığında, çalışmanızın sonuçlarını izleyebilirsiniz: ATM'lerden para çıkışı ve hatta banka kasalarının açılması.

Bu bilgisayar korsanlığı oyunu oynamak ücretsizdir ve şu anda web sitemizde mevcuttur, bu yüzden devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın, yapılacak çok sayıda korsanlık var!

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz, tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedebilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, aklınıza geliyorsa büyük ihtimalle bizde var!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Çözmek için eğlenceli bulmacalar
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
Hacker Rush, Bermuda Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Hacker Rush game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 3.80 / 5 din 10 votes. This awesome game has been made by Bermuda Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Hacker Rush game, make sure to check out our other exciting games.