Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Gun War Z2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 23, 2023
Zombi kıyameti herkesi şaşırttı. Hayatta kalanları kurtaracak kadar yetenekli misin? Oynat'a tıklayın ve öğrenelim!
  • Shoot

Zombi kıyametini üstlenmeye hazır mısın? Gun War Z2, çocuklar için nihai birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu çevrimiçi zombi oyununda, görevi hayatta kalanları aç zombilerden kurtarmak olan bir kurtarma ekibinin parçasısınız. Bir helikopterde uçun ve hayatta kalanları kovalayan zombileri vurmak için makineli tüfek kullanın.

Oyunun çevresi, meydana gelen korkunç olayları yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Variller gibi potansiyel olarak patlayabilecek ve ciddi hasara neden olabilecek nesnelere dikkat edin. Yine de hayatta kalanlara zarar vermemeye dikkat edin! Kurtarma helikopteri hayatta kalanları güvenli bir şekilde alana kadar zombileri uzak tutmalısınız.

Gun War Z2, çocukların seveceği en iyi engelsiz çevrimiçi oyunlardan biridir. Zorlu oynanışı ve çarpıcı görselleri ile sizi saatlerce eğlendirecek. Gun Battle Z2, ister atış oyunları, ister zombi oyunları veya çevrimiçi zombi oyunları arıyor olun, her şeyi kapsar.

Peki ne bekliyorsun? Şimdi Gun War Z2 oynayın ve zombi kıyametinde hayatta kalmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Hızlı tempolu ve aksiyon dolu oyun
  • Ayrıntılı ortamlar
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
March 2023
Geliştirici
Gun War Z2, IT-Hype tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Gun War Z2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.8k times and has received a rating of 4.50 / 5 din 8 votes. This awesome game has been made by IT-Hype and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Gun War Z2 game, make sure to check out our other exciting games.