Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Guardians Of The Galaxy: Galactic Run

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 04, 2015
Groot ve Rocket Racoon'a en son destansı maceralarında tamamen ücretsiz olarak burada, web sitemizde katılın!
  • Shoot
    Switch Lanes

İnternetteki en yeni Guardians of the Galaxy veya Avengers oyunlarını mı arıyorsunuz? O zaman başka yere bakma! Guardians of the Galaxy: Galactic Run oyununu sitemizden oynayabilirsiniz.

Bu inanılmaz atış platform koşucusu oyununda bu zorlu seviyelerden geçerken düşman robotlarla savaşmalarında Rocket Racoon ve Groot'a yardım etmelisin. Bölüm sonuna doğru koşarken karşınıza çıkacak engeller ve rakipler nedeniyle şerit değiştirmek zorunda kalacaksınız. İmleci üzerlerine getirip farenin sol tuşuna tıklayarak farenizle robotları vurabileceksiniz. Ayrıca merminizi normalden üç kat daha büyük hale getirecek ve düşmanlarınız üzerinde daha büyük bir etki yaratacak yükseltmeler de alabilirsiniz.

Daha fazla çevrimiçi oyun oynamak ister misiniz? Henüz oyun kategorilerimize göz attınız mı? Ücretsiz oyunlar arıyorsanız ama ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, başlamak için harika bir yer. Araba sürme oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var. Ve işte biraz daha iyi haber: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Silah yükseltmeleri
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Guardians Of The Galaxy: Galactic Run game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 19k times and has received a rating of 4.18 / 5 din 38 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Guardians Of The Galaxy: Galactic Run game, make sure to check out our other exciting games.