Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Growmi

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi March 20, 2023
Web sitemizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir çevrimiçi oyun olan Growmi ile bulmaca çözme becerilerinizi test edin!
  • Move
    Undo
    Restart
    Map

Growmi, çocuklar için eğlenceli bir bulmaca oyunudur

Growmi, eleştirel düşünme becerilerinizi teste tabi tutacak çocuklar için heyecan verici bir bulmaca oyunudur! İlginç bulmacalarla dolu bir dünyaya götüren gizemli bir kapı aralığından çılgın bir yolculukta ana karakter Growmi'ye katılın.

Misyon: Growmi'ye gezinme ve ilerleme konusunda yardımcı olun

Bu eğlenceli ve engelsiz oyundaki göreviniz, Growmi'ye tüm zorluklarda gezinme ve her seviyede ilerlemek için öğeleri toplama konusunda yardımcı olmaktır. Growmi'nin özel güçleri, belirli yerlere ulaşmasını ve düşünme becerilerinizi test edecek ve teşvik edecek bulmacaları çözmesini sağlar.

Renkli 2D Grafikler ve İlgi Çekici Sanat Stili

Oyun, çocukları büyüleyeceğinden emin olan basit ve sevimli bir sanat tarzı ile parlak ve renkli 2D grafiklere sahiptir. Oyunun dünyası ve kuralları dahilinde düşünmeyi ve problem çözmeyi teşvik etmek için tasarlanan Growmi, iyi bir mücadeleyi seven çocuklar için mükemmel bir bulmaca oyunudur.

Growmi'yi Hemen Oynayın ve Heyecan Verici Bir Maceraya Atılın!

Peki, düşünme becerilerinizi test etmeye hazır mısınız? Şimdi internet tarayıcınızda Growmi oynayın ve bulmacalarla dolu bir dünyada heyecan verici bir maceraya atılın! Ve unutmayın, Growmi engellenmemiş bir oyundur, yani onu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz.

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Eğlenceli ve akıllı seviyeler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
March 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Growmi game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.5k times and has received a rating of 2.00 / 5 din 4 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Growmi game, make sure to check out our other exciting games.