Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Groove Panic

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 31, 2022
Groove'da günü kurtarmaya çalışırken Sam, Clover ve Alex'e katılın! Bu göreve hazır mısın?
  • Shoot

Totally Spies hayranı mısınız? Sam, Clover ve Alex'in her bölümünü izleyip her macerasını takip ettiniz mi? Maceralarından birinde onlara katılmanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Eğer öyleyse, Groove Panic bunu deneyimlemenize izin vermek için burada!

Peki bu oyun ne hakkında? Öncelikle, bu bir nişancı oyunu, yani el-göz koordinasyonunuz önemli bir rol oynayacak. The Groove'da bazı garip şeyler oluyor. İnsanlar, uçan cisimler tarafından saldırıya uğradıklarını iddia ediyor. Casuslar, bu krizi araştırmak ve çözmek için WOOHP organizasyonu tarafından oraya gönderilir.

Oyunun başında Sam, Clover veya Alex olarak kimi oynayacağınızı seçiyorsunuz. Seçiminizi yaptıktan sonra oyun küçük bir giriş animasyonu ile başlar. Bunun dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin, çünkü yakında saldırı altında olacaksınız! Rastgele nesneler görünüşte görünmez bir güç tarafından size fırlatılacak. Onlara ateş etmek ve vurulmaktan kaçınmak için silahınızı kullanın. Ve bununla ilgili! Bu atış oyununu oynamak için bilmeniz gereken tek şey bu. Yani ister Totally Spies TV dizisinin hayranı olun, ister engelsiz nişancı oyunları oynamak istiyorsanız, bu oyun tam size göre!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • Seçim için üç karakter
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
May 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Groove Panic game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.4k times and has received a rating of 3.59 / 5 din 17 votes. and was built with RUFFLE technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Groove Panic game, make sure to check out our other exciting games.