Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Gridpunk - 3v3 Battle Royale

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ocak 12, 2023
Gridpunk - 3'e 3 Battle Royale ile epik çok oyunculu atış aksiyonuna hazırlanın! Kazanmak için gerekenlere sahip misin?
 • Navigate/ Aim/zoom In/shoot
  Move
  Special Move
  Upgrades
  Heal
  Revive

Gridpunk, benzersiz bir 3'e 3 Battle Royale deneyimi sunan heyecan verici bir çok oyunculu üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular rastgele üçlü takımlara yerleştirilir ve rakiplerini alt etmek ve alt etmek için birlikte çalışmalıdır. Hızlı tempolu aksiyon, her biri kendine özgü zorlukları olan çeşitli renkli ve sürükleyici ortamlarda gerçekleşir.

Gridpunk, oyunculara sunulan çok çeşitli silahlar ve karakterlerle ayırt edilir. Oyuncular, her turun sonunda yeni silahlar, karakterler ve karakter görünümleri gibi bonuslar kazanarak oyun deneyimlerini özelleştirmelerine ve kişiselleştirmelerine olanak tanır.

Gridpunk, yoğun, aksiyon dolu oynanışı ve çok çeşitli özelleştirme seçenekleri sayesinde heyecan verici ve sürükleyici bir çok oyunculu deneyim arayan herkes için ideal bir oyundur. İster tecrübeli bir nişancı ustası olun, ister bu türe yeni başlayan biri olun, Gridpunk daha fazlası için geri gelmenizi sağlayacak. Şimdi cesaretinizi test etme ve bir Gridpunk şampiyonu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görme zamanı.

Web sitemizde her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Oyun kategorilerimize göz atmayı seçerseniz tonlarca ücretsiz çevrimiçi oyun keşfedilebilir. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar, adını siz koyun, eğer aklınıza geliyorsa büyük olasılıkla bizde var!

Özellikler:

 • Renkli 3D grafikler
 • çok oyunculu
 • Aksiyon dolu oyun
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Aralık 2022
Geliştirici
Gridpunk - 3v3 Battle Royale, NeverGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Gridpunk - 3v3 Battle Royale game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has received a rating of 4.64 / 5 din 11 votes. This awesome game has been made by NeverGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Gridpunk - 3v3 Battle Royale game, make sure to check out our other exciting games.