Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Grand Vegas Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 16, 2022
Polis arabanızla sokaklarda devriye gezin ve herkesin güvende olduğundan emin olarak yanlış yapanları kovalayın ve yakalayın!
  • Interact With The Game
    Drive

Hiç polis memuru olmanın nasıl bir şey olduğunu görmek istedin mi? Grand Vegas Simulator, tam da bunu deneyimlemenizi sağlayacak bir araba oyunudur!

Oynamak için başka araba oyunları aramanıza gerek yok çünkü her şey burada! Güçlü bir görev duygusuna sahip bir polis memuru olarak oynayacaksınız. İstediğiniz yere gitmekte özgürsünüz ve bölgede devriye gezerken, kabul edebileceğiniz veya reddedebileceğiniz çeşitli görevler verilecek. Görevleri kabul ederseniz, biraz harekete geçersiniz!

Suçluları tutuklayabilmeniz için arabaları kovalamanız ve onları durdurmanız için onlara çarpmanız gerekir. Araba kovalamacaları heyecan verici ve görünüşte sessiz ve olaysız devriyelerden hoş bir değişiklik. Gerçekleştirdiğiniz her görevle para kazanırsınız. Yeni bir araba almak istediğinizde bu para işinize yarayacaktır. Bu oyunda toplam 10 araba var ve ilkinin kilidi zaten sizin için açıldı. Her arabanın diğerlerinden çok farklı istatistikleri ve kontrolleri vardır ve ayrıca tekerleklerden boya işine kadar özelleştirilebilir. Hepsinin kilidini açın ve hangisinin sürüş tarzınıza en uygun olduğunu görün!

Bazı kötü adamları yakalamaya hazırsanız, Oynat düğmesine tıklayın ve kaç tane görevi tamamlayabileceğinizi görelim!

Daha fazla çevrimiçi araba oyunu veya genel olarak sadece ücretsiz bilgisayar oyunları arıyorsanız, oyun kategorilerimize bir göz atın! Orada, her gün yenileri eklenerek ücretsiz olarak oynayabileceğin binlerce harika oyun bulabilirsin!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Keşfedilecek büyük harita
  • Tamamlanacak görevler
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Oynamak kolay

Yayın tarihi
May 2022
Geliştirici
Grand Vegas Simulator, No Outlinks tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Grand Vegas Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 36.3k times and has received a rating of 3.80 / 5 din 334 votes. This awesome game has been made by No Outlinks and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Grand Vegas Simulator game, make sure to check out our other exciting games.