Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Grand Extreme Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 08, 2022
F1 veya genel olarak sadece araba yarışları konusunda tutkuluysanız, Grand Extreme Racing'i kesinlikle denemelisiniz!
 • Interact With The Game
  Drive Player 1
  Switch Camera Player 1
  Reset Car Player 1
  Nos Player 1
  Drive Player 2
  Switch Camera Player 2
  Reset Car Player 2
  Nos Player 2

F1 oyunlarının hayranı mısınız? Her zaman bir F1 pilotu olmanın ve yüksek hızlı araba yarışlarına katılmanın nasıl bir şey olduğunu görmek istediniz mi? Öyleyse Grand Extreme Racing sizin için doğru araba oyunudur! Ve hepsi bu değil! Grand Extreme Racing, 2 oyuncu modunda da oynanabilir! Ve hepimiz biliyoruz ki, oynanacak en iyi araba oyunları, arkadaşlarınızla yarışmanıza izin verenlerdir.

Yani ister tek oyunculu ister çok oyunculu modda oynuyor olun, dünyanın en hızlı arabalarından bazılarını sürerken çok eğleneceğiniz garanti. Bu oyunda 5 Fi araba var, ilk ikisi oyunun başlangıcından itibaren hazır ve geri kalanı yarışlardan kazandığınız parayla açılabilir.

Yarış pistleri ve onları çevreleyen ortamlar harika görünüyor ve oyuna olan bağlılığınızı artıracak. Mevcut 3 oyun modu vardır: Şampiyona, Mücadele ve Antrenman. Bu modların her biri 2 oyuncunun bölünmüş ekran modunda da oynanabilir.

Bu nedenle, tüm gün boyunca engellenmemiş bazı araba oyunları arıyorsanız ve sürüş becerilerinizi test etmeye hazırsanız, şimdi yapmanız gereken tek şey Oyna düğmesine tıklamak! Daha fazla ücretsiz araba oyunu veya genel olarak diğer ücretsiz oyunlar oynamak istiyorsanız, oyun kategorilerimize göz atabilirsiniz!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Muhteşem araba modelleri
 • 10 ayrıntılı parça
 • 2 oyuncu modu
 • Kontrolleri öğrenmesi çok kolay

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
Grand Extreme Racing, RHM Interactive tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Grand Extreme Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.7k times and has received a rating of 4.18 / 5 din 39 votes. This awesome game has been made by RHM Interactive and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Grand Extreme Racing game, make sure to check out our other exciting games.