Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Graina

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 24, 2016
"Graina" adlı yeni bir bulmaca oyunu artık burada, web sitemizde sizin için mevcut. Gelin ve deneyin!
 • Move Camera
  Change Grain
  Drop Grain
  Collect Grain
  Change Brush Size
  Pause/Resume

Graina, zorlayıcı ve oynaması kolay olmayan bulmaca oyunlarından biridir ve boş zamanınız olduğu her an için mükemmeldir. Çocuklara yönelik bu bulmaca oyununda, küçük cücelerin günlerini geçirmelerine ve yollarındaki her türlü engel ve zorluğun üstesinden gelmelerine yardım etmeniz gerekecek. Bunu yapmak için beyninizi kullanmanız gerekecek.

Küçük cücelerin güvenli bir şekilde gitmeleri gereken yere gitmelerine yardım etmenin bir yolunu düşünün ve bulun. Bulmacalar başlangıçta çok kolay, ancak bu sadece oyunun asılmasını sağlayabilmeniz için, ilerledikçe bulmacalar daha zor hale geliyor.

Graina çocuklar için bir yapboz oyunu olarak görülse de aslında her yaştan insanın keyifle oynayabileceği bir oyun, yani boş zamanlarınızda oynamak için eğlenceli bir oyun arıyorsanız, tam da bunu buldunuz!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

 • 2D grafikler
 • İyi zeka oyunu
 • İlginç bulmacalar
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Graina game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 14k times and has received a rating of 4.64 / 5 din 22 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Graina game, make sure to check out our other exciting games.