Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Graffiti Time

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 12, 2022
Platformlara atlayın, çeşitli nesneleri püskürterek boyayın ve Graffiti Time ile tespit edilmekten kaçının! Burada ücretsiz oynayın!
  • Move
    Paint
    Interact With The Game

Platform oyunları söz konusu olduğunda, sayısız seçenek var ve hemen şimdi sitemizde Graffiti Time'ı ücretsiz oynayabilirsiniz! Yani, engellenmemiş platform oyunları arıyorsanız, doğru yere geldiniz!

Graffiti Time, oyuncunun bir sprey kutusunu kontrol ettiği eğlenceli bir platform oyunudur. Amacınız çeşitli eşyaları spreyle boyamak, markalamak ve fark edilmeden bırakmak! Yakında keşfedeceğiniz gibi, bu her zaman basit değildir. Bölgede devriye gezen polisler ve insansız hava araçları var. Hedeflerinize her zaman ulaştığınızdan emin olmak için aşamalarda gezinmeli ve platformlara girip çıkmalısınız. Graffiti Time, iyi bir el-göz koordinasyonuna sahip olmanızı ve hedeflerinize ulaşmak için beyninizi kullanmanızı gerektirir. Bu nedenle, bir maceraya hazırsanız Oynat düğmesine basın!

Daha fazla platform oyunu için oyunlar bölümümüze göz atın. Birçok ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var ve birçoğunun engeli de kaldırılmış durumda!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • İyi tasarlanmış seviyeler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Ekim 2022
Geliştirici
Graffiti Time, Miniduck tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Graffiti Time game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 379 times and has received a rating of 3.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by Miniduck and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Graffiti Time game, make sure to check out our other exciting games.