Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

GP Moto Racing

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 18, 2019
GP Moto Racing, epik yarış pistlerinde diğer bisikletçilerle yarışabileceğiniz bir 3D motosiklet yarış oyunudur!
  • Drive
    Brake
    Nitro

Hızlı tempolu motosiklet oyunlarına ilgin var mı? Her zaman GP motosiklet yarışları dünyasındaki en son haberleri mi arıyorsunuz? O halde başka yere bakmayın, sizi saatlerce eğlendirecek bir oyunumuz var! GP Moto Racing ile tanışın - becerilerinizi sergileyebileceğiniz ve çeşitli heyecan verici yarış pistlerinde diğer bisikletçilere meydan okuyabileceğiniz bir 3D motosiklet yarış oyunu.

Oyun, iki oyun modu ile benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor: Race ve Time Attack. Her mod, sonsuz saatler süren eğlence sağlayan eğlenceli ve harika zorluklarla doludur. Yarış becerilerinizi test etmeye hazır olun ve GP Moto Yarış Şampiyonu olmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün. Sürükleyici grafikler, gerçekçi fizik ve nabız atan ses efektleri ile GP Moto Racing, sizi baştan sona koltuğunuzun kenarında tutacak.

İster deneyimli bir motosiklet yarışçısı olun, ister yeni başlıyor olun, GP Moto Racing, yarış heyecanını seven herkes için en iyi seçenektir. Bu nedenle, kendinizi nihai adrenalin hissine hazırlayın.

Özellikler:

  • Şaşırtıcı 3D grafikler
  • Gerçekçi kontroller
  • Özelleştirilebilir motosikletler
  • Zorlu oyun

Yayın tarihi
Kasım 2019
Geliştirici
GP Moto Racing, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This GP Moto Racing game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 127k times and has received a rating of 4.03 / 5 din 1235 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this GP Moto Racing game, make sure to check out our other exciting games.