Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

GP Moto Racing 2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mayıs 18, 2020
GP Moto Racing 2 şimdi burada, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olarak mevcuttur ve bu oyunu doğrudan internet tarayıcınızda oynayabilirsiniz.
  • Ride
    Brake
    Nitro

Motosiklet oyunlarının hayranı olarak, hiç moto yarış bisikletlerinin heyecanı ve heyecanıyla büyülendiniz mi? Öyleyse, moto yarış tutkunları için nihai oyun olan GP Moto Racing 2'ye bayılacaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz iki heyecan verici oyun moduyla - Yarış Modu ve Zamana Karşı Mod - bu oyun sizi koltuğunuzun ucunda tutacak.

Oyuna sadece bir motokros motosikleti ile başlıyorsunuz, ancak yarışları kazandıkça ve seviyeler geçtikçe, iki ek motosikletin kilidini açabilecek ve farklı makinelerde yeteneklerinizi test edebileceksiniz. Bu oyunun 10 zor seviyesi, bisiklet yarışı yeteneklerinizi ve el-göz koordinasyonunuzu test edecek.

GP Moto Yarışı Şampiyonu olma yeteneğine sahip misiniz? Podyumun zirvesine ulaşmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görmek için kararlılığınızı ve becerilerinizi test edin.

Özellikler:

  • İyi görünümlü 3D grafikler
  • Kilidi açılabilen bisikletler
  • 2 oyun modu; Yarış ve Zaman Saldırısı
  • Gerçekçi kontroller
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2020
Geliştirici
GP Moto Racing 2, VitalityGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This GP Moto Racing 2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 367.6k times and has received a rating of 4.19 / 5 din 2755 votes. This awesome game has been made by VitalityGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this GP Moto Racing 2 game, make sure to check out our other exciting games.