Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Gold Digger FRVR

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 02, 2020
Gold Digger FRVR'yi burada, VitalityGames.com'da tamamen ücretsiz olarak doğrudan internet tarayıcınızda oynayın. Oynat'a tıklayın ve kazmaya başl
  • Move/Dig

Gold Digger FRVR, yeraltına girmeniz ve gizli mücevherler ve diğer değerli metaller için kazmanız gereken bir kazma oyunudur. Ama aşağıda her türlü tehlikeye maruz kaldığınız için dikkatli olmalısınız. Su, üzerinize düşebilecek kayalar, patlayacak şeyler, bunların hepsi dikkat etmeniz gereken şeyler.

Bu altınsız bir madencilik oyunu olmazdı, bu yüzden kırdığınız kayalardan küçük altın külçelerini topladığınızdan emin olun. Kayaları daha hızlı kazmak ve kırmak için ilerledikçe karakterinizi yükseltin! Altın madeni oyunlarını seviyorsanız veya sadece zenginlik arayışında bir altın arayıcısı olmanın nasıl bir şey olduğunu görmek istiyorsanız Gold Digger FRVR'yi deneyin ve ne kadar toplayacağınızı görün!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Öğrenmesi kolay kontroller
  • Yükseltmeler
  • Kazabileceğiniz çok çeşitli nesneler

Yayın tarihi
Mart 2019
Geliştirici
Gold Digger FRVR, Chris Benjaminsen tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Gold Digger FRVR game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 12.4k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 83 votes. This awesome game has been made by Chris Benjaminsen and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Gold Digger FRVR game, make sure to check out our other exciting games.