Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Gobble

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Şubat 10, 2023
Gobble, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir gündelik oyundur. Oynat'a tıklayın ve ne kadar yiyebileceğinizi görün!
  • Interact With The Game

Gobble, doğrudan web tarayıcınızda çevrimiçi oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur. Bu gündelik oyun, engellenmemiş oyunları ve zorlu bir deneyimi tercih eden kişiler için idealdir.

Gobble'da, ağzı andıran bir deliği kontrol etmek için fareyi kullanırsınız. Amaç, oldukça zor olabilen insanlar dışındaki tüm nesneleri yemektir. İnsanlara zarar vermeden çevreyi yemenin yollarını geliştirmek için eleştirel ve yaratıcı bir şekilde düşünmelisiniz.

İlk birkaç seviye kolay olacak şekilde tasarlanmıştır ve oyuncuların oyuna ve mekaniğine alışmasına olanak tanır. Ancak, ilerledikçe seviyeler daha zorlu hale gelir ve sizin açınızdan daha fazla düşünmenizi gerektirir. Oynanacak 60 eğlenceli seviye ile bu oyun sizi saatlerce eğlendirecek. Bazı seviyeler gerçek zeka oyunlarıdır ve problem çözme becerilerinizi test eder.

Eğlenceli, düşünen bir oyun arıyorsanız, Gobble mükemmel bir seçimdir. Şimdi tarayıcınızda oynayın ve 60 seviyenin hepsini çözüp çözemeyeceğinizi görün!

Özellikler:

  • 3D düşük poli grafikler
  • 60 seviye
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Haziran 2021
Geliştirici
Gobble, Martin Magni tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Gobble game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.3k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 9 votes. This awesome game has been made by Martin Magni and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Gobble game, make sure to check out our other exciting games.