Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Go Karts

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ekim 06, 2013
Kemerlerinizi bağlayın ve diğer sürücüleri güzel görünümlü 3D pistlerde yarışın. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!
  • Play

Go Karts, Y8 tarafından geliştirilen yeni bir birlik 3D yarış Kart oyunudur, burada 1001-oyun'te ve diğer yeni 3D Engelsiz sürüş oyunlarında ücretsiz oynayabilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak arabayı yönlendirin ve bölümleri ilk etapta bitirerek rakiplerinizi alt etmeye çalışın.

Go Kart Racing, çok çeşitli koşullarda geçen bir oyundur. 5 parlak ayardan birinde yarış pistinde yerinizi alın ve daha yüksek bir seviyeye geçmek için önce tamamlamayı planlayın. Çeşitli manzaralar okyanus tarafını, çölü, arka ormanları, bataklığı ve son olarak magma topraklarını içerir!

Çevrimiçi eğlenmeniz için birçok seviye var. Bu yeni çevrimiçi sürüş kart oyununda elinizden gelenin en iyisini yapın ve bu Go Karts oyunundaki en iyi sürücü olmaya çalışın. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Zorlu yarış pistleri
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Geliştirici
Go Karts, Y8 tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Go Karts game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 22k times and has received a rating of 4.55 / 5 din 29 votes. This awesome game has been made by Y8 and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Go Karts game, make sure to check out our other exciting games.