Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Glover

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 22, 2022
Web sitemizde daha az bilinen bir klasik oyunun zamanı geldi! Gelin ve Glover'ı deneyin, ücretsiz!
 • Move
  Action Buttons
  Start
  Select

Çevrimiçi platform oyunlarının hayranı mısınız? Çevrimiçi oynayabileceğiniz benzersiz ve yaratıcı retro oyunları keşfetmekle de ilgileniyor musunuz? Eğer öyleyse, bugün kontrol etmeniz için çok ilginç bir başlığımız var!

Glover, türünün tek örneği olan bir platform oyunudur. Yok canım. Tüm dünyada Glover gibi başka bir benzer oyun yok. Oynanış, diğer platform oyunlarına açıkça benzer olsa da, Glover'ı taçtan ayıran kendine özgü tuhaflıkları var.

Bu klasik oyunda beyaz bir eldiven olan Glover'ı kontrol ediyorsunuz. Asıl amacınız, seviyeler boyunca bir topa manevra yapmak ve onu çeşitli görevleri tamamlamak için kullanmaktır. Topun gelmediği durumlarda size yardımcı olacak çift zıplama, yumruk atma ve çember tekerleği gibi bazı benzersiz hareketlere sahip olduğunuz için her zaman topu kullanmak zorunda değilsiniz. Topu yuvarlayabilir, sektirebilir ve çeşitli nesnelere atabilir ve ayrıca topu trambolin olarak kullanabilirsiniz.

Seviyeler herkesin bildiği gibi zorlayıcıdır ve sizin açınızdan iyi miktarda el-göz koordinasyonu gerektirecektir. Hikayeyi tarif etmek biraz zor ve bunu sadece kendiniz deneyimlemeniz daha iyi. Bu nedenle, eski oyunlara karşı bir tutkunuz varsa ve biraz meydan okumak istiyorsanız, hemen Glover'ı deneyin!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, çoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var!

Özellikler:

 • Retro 3D grafikler
 • Eşsiz ve ilginç oyun
 • Zorlu seviyeler
 • Durumları kaydet
 • özelleştirilebilir kontroller

Yayın tarihi
Kasım 1998
Geliştirici
Glover, Interactive Studios tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Glover game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.1k times and has a promising start. This awesome game has been made by Interactive Studios and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Glover game, make sure to check out our other exciting games.