Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Gladiators

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 16, 2013
Gladyatörler yeni bir Çevrimiçi 3D Dövüş Oyunudur. Bu, rakiplerini yenerek Seyircilerini eğlendiren dövüşçüler için bir oyundur.
  • Play

Gladyatörler yeni bir Çevrimiçi 3D Dövüş Oyunudur. Bu, rakiplerini yenerek Seyircilerini eğlendiren dövüşçüler için bir oyundur. Arenada diğer gladyatörlerle savaşın ve hepsini kılıcınızla öldürmeye çalışın.

Savaşanların çoğu köleydi. Dövüşleri kazandıktan sonra, fırsatlarını seçmelerine izin verildi. Uzun vadede, bu savaşlar giderek daha iyi biliniyordu. Her şeyden önce, muzaffer kişi tarafından öldürülürse, o anda korkunç birey kurtarıldı ve klinik tedavi istedi. Bu koşullar altında, giderek artan sayıda köle gladyatör okuluna katılmaya çalıştı ve daha sonra özgür muhtaç bireyler de aynı şekilde oraya gitmeyi seçti.

Bu oyunda en iyi gladyatör ol ve dövüşürken seni öldürmelerine izin verme. Kılıcı kullanma yeteneğini göster. Zor Modun kilidini açmak için bu Turnuvanın galibi olun. Burada, sitemizde oynayabileceğiniz daha fazla ücretsiz flash çevrimiçi 3d oyun.

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Zorlu rakipler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
TEENPEGi 16
This Gladiators game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 25.3k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 42 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Gladiators game, make sure to check out our other exciting games.