Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Gigaohm Resistance: Episode One

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 12, 2022
Sizi koltuğunuzun kenarında tutacak bir nişancı oyununa hazır olun! Tepkileriniz hayatta kalmanızı sağlayacak kadar hızlı mı?
 • Navigate/ Aim/zoom In /shoot
  Run
  Action Key
  Torch
  Move

Güzel görünen ve oynaması eğlenceli bir atış oyunu oynamak ister misiniz? Eğer öyleyse, daha önce hiç görmediğiniz bir birinci şahıs nişancı oyununa hazır olun!

Gigaohm Resistance: Episode One, türünün tek örneği bir video oyunudur. Oyunun başında tek başınıza bir koridorda olacaksınız. Oyunun ilk birkaç dakikası size temel bilgileri öğretiyor ve bir düşmanla ilk karşılaşmanızı güvenli bir şekilde sunuyor. Ondan sonra kendi başınasın.

Örümcek robotlara göz kulak olurken dar koridorlardan geçmeniz ve silah ve mühimmat aramanız gerekecek. Bunları öldürmek özellikle zordur çünkü onları ancak karınlarını gösterdikleri zaman öldürebilirsiniz. Ne yazık ki, tam da o zaman size saldıracaklar. Kendinize bir dövüş şansı verecek kadar zamanı yavaşlatmak için çok hızlı olmanız veya mermi zamanı becerinizi kullanmanız gerekecek. Bazı silahların diğerlerinden daha yıkıcı olduğunu unutmamalısınız. Peki hayatta kalmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? "Oynat" ı tıklayın ve bize neler yapabileceğinizi gösterin.

Daha fazla birinci şahıs nişancı oyunu oynamak ister misiniz? Nişan oyunları için bir bölümümüz olduğunu biliyor muydunuz? Kontrol et! Oyunlarımızın çoğu Engelsiz Oyunlardır, yani bunları okul veya iş gibi internet bağlantısı olan her yerden oynayabilirsiniz.

Özellikler:

 • Muhteşem 3D grafikler
 • Ayrıntılı ortamlar
 • yoğun atmosfer
 • Kurşun zamanı becerisi
 • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
July 2022
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 16
This Gigaohm Resistance: Episode One game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 9.5k times and has received a rating of 4.28 / 5 din 72 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Gigaohm Resistance: Episode One game, make sure to check out our other exciting games.