Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Galaxy Defender Elite 3D

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 02, 2022
Galaxy Defender Elite 3D, 1001-oyun.com'da ücretsiz olarak oynayabileceğiniz harika bir uzay nişancı oyunudur!
  • Fly
    Shoot

Engellenmemiş harika nişancı oyunları oynamak ister misin? O zaman Galaxy Defender Elite 3D'nin destansı uzay görevlerine hazırlanın.

Bu uzay nişancı PC oyunu sizi uzayın en tehlikeli bölümlerinden bazılarına götürecek, burada asteroit dalgalarından ve güçlü düşmanlardan kurtulmak için atış becerilerinizi kullanmanız gerekecek.

Oyunun başında geminizi seçmelisiniz. Bundan sonra, bir alan seçmelisiniz ve sonra gidiyorsunuz! Her türlü asteroiti, farklı güç seviyelerine sahip düşmanları ve diğer şeyleri geçmeniz gerekecek. Bu uzay görevlerinde başarılı olmak için gerekli becerilere sahip misiniz? Eğer öyleyse, devam edin ve Oynat düğmesine basın!

Sitemizde her gün oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Oyun kategorilerimize göz atarsanız, birçok ücretsiz çevrimiçi oyun bulabilirsiniz. Araba oyunları, atış oyunları, engelsiz oyunlar ve aklınıza gelebilecek her şey var.

Özellikler:

  • İyi görünümlü grafikler
  • Görevlerinizde kullanabileceğiniz havalı gemiler
  • Öğrenmesi ve oynaması çok kolay

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
Galaxy Defender Elite 3D, MassiveHeadGames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Galaxy Defender Elite 3D game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.8k times and has received a rating of 3.48 / 5 din 21 votes. This awesome game has been made by MassiveHeadGames and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Galaxy Defender Elite 3D game, make sure to check out our other exciting games.