Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Fury Wars Online

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Mart 12, 2023
Çılgın çevrimiçi atış savaşlarına hazır mısınız? Eğer öyleyse, Fury Wars Online'ı denediğinizden emin olun!
  • Interact With The Game
    Aim/shoot
    Move

Ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynamaktan keyif alan çocuklar için ideal, aksiyon dolu nihai atış oyunu Fury Wars Online'a hoş geldiniz! Fury Wars Online, hücre gölgeli, karikatürize 3D grafikleri ve yüksek tempolu oynanışıyla sizi koltuğunuzun kenarında tutacak.

Bu birinci şahıs nişancı oyununda, rakiplerine uzaktan patlayan benzin bidonları fırlatan ünlü ve popüler Huysuz Kedi olarak oynuyorsunuz. Oyunda ilerledikçe, benzersiz saldırı tarzlarına sahip diğer karakterlerin yanı sıra oyun deneyiminizi kişiselleştirmek için kullanılabilecek bir dizi silah ve yükseltmeye erişebileceksiniz.

Fury Wars Online'daki her maç telaşlı, aksiyon dolu ve hızlıdır. Haritanın bir köşesinde diğer oyuncularla birlikte yola çıkarken, galip gelmek için kaosun içinden savaşarak çıkmanız gerekecek. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli karakterler, silahlar ve yükseltmelerle Fury Wars Online'da asla sıkıcı bir an olmaz.

Fury Wars Online, çevrimiçi olarak sunulan en iyi atış oyunlarından biridir ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğiniz zaman, istediğiniz yerde keyfini çıkarabilmeniz için tamamen engelsizdir. İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla oynuyor olun, bu kaçık ve öngörülemeyen oyunda çok eğleneceğinizden emin olabilirsiniz.

O halde arkadaşlarınızı toplayın, en sevdiğiniz karakterleri seçin ve ücretsiz çevrimiçi oyunları seven çocuklar için en iyi atış oyunu olan Fury Wars Online'da zafere giden yolu patlatmaya hazırlanın!

Özellikler:

  • Çok iyi görünen 3D grafikler
  • Kilidini açmak için çok sayıda karakter, silah ve yükseltme
  • Hızlı oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Fury Wars Online game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 773 times and has received a rating of 5.00 / 5 din 3 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Fury Wars Online game, make sure to check out our other exciting games.