Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

FunShot

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Kasım 17, 2022
FunShot, burada, 1001-oyun.com'da tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir atış oyunudur! Oynat'a tıklayın ve eğlenceye katılın!
  • Shoot

Diğer tüm nişancı oyunlarından farklı olarak çevrimiçi bir nişancı oyununa hazır mısınız? Öyleyse, FunShot tam olarak aradığınız şey olabilir!

FunShot daha çok boş zamanlarınızda eğlenmek için oynayabileceğiniz bir atari oyunudur. Peki bu oyunun amacı nedir? İlerlemek için silahınızı ateşlemeye devam etmelisiniz. Her ateş ettiğinizde, silahınız dönecek, bu nedenle, seviye üzerindeki her şeyi vurabilmeniz için onu konumlandırmanın bir yolunu bulmanız gerekecek. Bu daha çok bir beceri oyunu ve harika bir el-göz koordinasyonu gerektirecek, ancak FunShot'ın herkesin keyif alabileceği bir oyun olması amaçlandığından çok da zorlayıcı değil. Bu nedenle, eğlenceli atış oyunları arıyorsanız, devam edin ve FunShot'a bir şans verin!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun keşfedin. Çoğunluğu engelsiz oyunlar olmak üzere binlerce online oyunu şu anda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Eğlenceli ve gündelik oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
FunShot, Lee Zak tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This FunShot game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.8k times and has received a rating of 3.74 / 5 din 19 votes. This awesome game has been made by Lee Zak and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this FunShot game, make sure to check out our other exciting games.