Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Funny Puppy Care

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 15, 2022
Sevimli bir köpek yavrusuna iyi bakın ve her zaman mutlu olduklarından ve Komik Köpek Yavrusu Bakımı ile onlara iyi davranıldığından emin olun!
  • Interact With The Game

Selam! Hayvan oyunlarını sever misin? Köpekler ve köpek yavruları nasıl? Çevrimiçi köpek yavrusu oyunları mı oynamak istiyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz, çünkü burada web sitemizde Funny Puppy Care oynayabilirsiniz!

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda şimdiye kadar gördüğün en sevimli köpek yavrusuyla ilgileneceksin. Onu temizleyecek, yıkayacak ve dışarıda oynarken aldığı çizikleri tedavi edeceksiniz. Bu iş için doğru kişi olduğunuzu düşünüyor musunuz? Bu oyunda yavru köpeğe bakabilir misin? Öyleyse Oynat düğmesine tıklayın ve neler yapabileceğinizi görelim!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz oyun var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • sevimli köpek yavrusu
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Mayıs 2022
Geliştirici
Funny Puppy Care, iclickgames tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Funny Puppy Care game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 4.33 / 5 din 6 votes. This awesome game has been made by iclickgames and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Funny Puppy Care game, make sure to check out our other exciting games.