Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Friday Night Funkin First Date

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 23, 2022
Friday Night Funkin Boyfriend ve Girlfriend bir randevuya çıkmaya karar verdiler. En güzel kıyafetleri seçmelerine yardım edebilir misin?
  • Interact With The Game

Friday Night Funkin'den Girlfriend ve Boyfriend, pek çok müzik savaşından sonra bir randevuya çıkmayı seçtiler. Ancak, bunu söylemek yapmaktan daha kolay çünkü bu özel durum için ellerinden gelenin en iyisini yapmak istiyorlar. Yani, eğer bir giydirme oyunu havasındaysanız, işte burada devreye giriyorsunuz! Daha önce bir moda oyunu oynadıysanız, tam olarak ne yapacağınızı bileceksiniz.

Her iki karakterin de kendine özgü giysi ve aksesuarlarla tamamlanan kendine özgü gardıropları vardır, bu nedenle aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda olanağınız vardır. En güzel parçaları karıştırıp eşleştirerek mümkün olan en güzel kıyafeti ortaya çıkarmak için moda tasarımcısı yeteneklerinizi kullanın. Burada yanlış veya doğru kombinasyon yok, bu yüzden yeni şeyler deneyin ve deneyin! Girlfriend ve Boyfriend'in şimdiye kadarki en iyi randevuyu yaşamalarına yardımcı olabileceğine inanıyorsan, Oynat düğmesini tıkla!

Daha fazla kız moda oyunu oynamak ister misin? Peki onlar için ayrı bir kategorimiz olduğunu biliyor muydunuz? Tek yapmanız gereken bakmak ve daha farkına varmadan çocuklar için çok sayıda giydirme oyununa göz atıyor olacaksınız. Ayrıca, her gün yeni bir oyun tanıttığımızı unutmayın, bu yüzden sık sık geri gelin!

Özellikler:

  • Parlak ve renkli 2D grafikler
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda giysi ve aksesuar
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
Friday Night Funkin First Date, CuteDressup tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Friday Night Funkin First Date game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.7k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 2 votes. This awesome game has been made by CuteDressup and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Friday Night Funkin First Date game, make sure to check out our other exciting games.