Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Friday Night Funkin': Crossed Out

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 05, 2022
Friday Night Funkin': Crossed Out, orijinal Friday Night Funkin' oyunu için harika bir moddur ve burada web sitemizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz!
  • Start / Make A Choice / Pause
    Sing
    Back

Müzikli oyunları sever misin? Oynamak için ücretsiz bir müzik oyunu bulmak ister misiniz? O zaman sizin için becerilerinizi test edecek bir ritim oyunumuz var.

Friday Night Funkin': Crossed Out, zaten çok popüler olan Friday Night Funkin' oyununun başka bir modudur. Bu sefer Cuphead, Sans ve Bendy ile savaşmanız gerekecek. Bu rakiplerin her biri çok yetenekli, bu yüzden onları yenmek gerçek bir meydan okuma olacak, bu yüzden hazır olduğunuzdan emin olun.

Daha önce hiç FNF oyunu oynamadıysanız endişelenmeyin. Oyun size nasıl oynanacağını gösteren bir öğretici ile birlikte gelir. Temel olarak yapmanız gereken tek şey, ekranda göründükleri sırayla ok tuşlarına basmaktır. Eğitim sırasında oklar yavaşça belirir ve size sağ tuşa basmanız için bolca zaman tanır. Ama aldanmayın - gerçek oyun başladığında çok daha zor olacak.

Her ikisini de gerektirdiğinden, reaksiyon sürenizi ve el-göz koordinasyonunuzu geliştirmek istiyorsanız bu oyun mükemmeldir. Bu mücadeleye hazırsanız, devam edin ve Friday Night Funkin': Crossed Out'u deneyin.

1001-oyun.com'da her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulabilirsiniz. Şu anda oynayabileceğiniz binlerce ücretsiz çevrimiçi oyunumuz var. Bu oyunların çoğu aynı zamanda Engelsiz Oyunlardır; bu, onları işte veya okulda bile her yerde oynayabileceğiniz anlamına gelir.

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Zorlu rakipler
  • Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor

Yayın tarihi
Ağustos 2022
Geliştirici
Friday Night Funkin': Crossed Out, Unbekannt0 and Mike Geno tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This Friday Night Funkin': Crossed Out game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 4.3k times and has received a rating of 3.61 / 5 din 23 votes. This awesome game has been made by Unbekannt0 and Mike Geno and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Friday Night Funkin': Crossed Out game, make sure to check out our other exciting games.