Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Foxy Land

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 19, 2022
Foxy Land, üstesinden gelmeniz gereken zorluklarla dolu eğlenceli bir platform oyunudur. Gelin ve kontrol edin, ücretsiz!
  • Interact With The Game
    Move
    Jump

Foxy Land, reflekslerinizi ve yeteneklerinizi test edecek piksel sanat görsellerine sahip zorlu bir 2D platform oyunudur. Bu oyunda, engeller ve düşmanlarla dolu renkli ve tehlikeli bir dünyada gezinmesi gereken akıllı bir tilki olan Foxy olarak oynuyorsunuz.

Oyunda ilerledikçe hızlı düşünmeyi ve hızlı refleksleri tamamlamayı gerektiren bir dizi zor seviyeyle karşılaşacaksınız. Her seviyeyi tamamlamak için boşlukların üzerinden atlamanız, tuzaklardan kaçınmanız ve rakipleri yenmeniz gerekecek.

Web sitemizde oynanabilecek çok daha fazla ücretsiz bilgisayar oyunu var. Bunları bulmak için oyun kategorilerimize göz atmanız yeterlidir. Burada hemen oynayabileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyun bulacaksınız ve birçoğu her gün eklenmektedir.

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Sevimli sanat tarzı
  • Zorlu seviyeler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Oynaması kolay

Yayın tarihi
Kasım 2022
Geliştirici
Foxy Land, Stickman vs Monster School Team tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Foxy Land game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.1k times and has received a rating of 3.00 / 5 din 4 votes. This awesome game has been made by Stickman vs Monster School Team and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Foxy Land game, make sure to check out our other exciting games.