Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Forward Assault Remix

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi December 08, 2019
1001-oyun.com'da Forward Assault Remix'te destansı çatışmalara katılın ve atış becerilerinizi test edin.
 • Move
  Shoot/aim

3D Atıcılık Oyunları Dünyasını Forward Assault Remix ile keşfedin - Engellenmemiş bir FPS Oyunu!

1001-oyun.com'da ücretsiz olarak sunulan aksiyon dolu, birinci şahıs nişancı oyunu Forward Assault Remix ile 3D atış oyunlarının heyecan verici dünyasını deneyimleyin! İster atış oyunlarının hevesli bir hayranı olun, ister bu türde yeni olun, şanslısınız çünkü Forward Assault Remix, dalmanız ve oynamaya başlamanız için engellenmemiş bir FPS oyunudur. Çok oyunculu moda katılın ve atış becerilerinizi test edin!

Hızlı Oynanış ve Heyecan Verici Seçimler

Reflekslerinizi zorlayacak ve sizi koltuğunuzun kenarında tutacak yüksek tempolu oyun için hazırlanın. Tarafınızı seçin: terörist saldırılara ve küresel suç faaliyetlerine karşı savaşan dürüst bir polis olun veya dünyada kaosu ateşlemeye çalışan bir kanun kaçağı rolünü üstlenin. Terörle mücadele S.A.W.T CT ekibine mi katılacaksın yoksa terörist mafyasına liderlik edip bomba mı yerleştireceksin?

Çeşitli Oyun Modlarını Keşfedin

Bu 3D atış oyununda farklı haritaları keşfederken bomba temizleme, işbirliği, silahla oynama ve enfeksiyon modu dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarında mücadele edin.

Olağanüstü Bir FPS Deneyimi

Forward Assault Remix, heyecan verici oynanışıyla olağanüstü bir FPS oyun deneyimi sunuyor. Yoğun dövüş eyleminde dünyanın dört bir yanından oyuncularla güçlerinizi birleştirin. Dalmadan önce, hangi tarafta savaşmak istediğinize karar verin - teröristler veya terörle mücadeleciler.

Savaş Alanında Ustalaşın

Bu çevrimiçi atış oyununda, stratejik olarak ilerlerken ve savaş alanının her iki tarafını da gözetlerken düşman atışlarından kaçmak için nesneleri ve köşeleri siper olarak kullanın. Takım çalışması ve taktiksel stratejiler, tüm düşmanları ortadan kaldırmak ve takımınızı zafere götürmek için çok önemlidir. Zırhınızı ve silahlarınızı yükseltmenize ve saldırı tüfekleri, keskin nişancı tüfekleri, tabancalar ve pompalı tüfekler dahil olmak üzere çok çeşitli ateşli silahlarda ustalaşmanıza olanak tanıyan her düşman öldürme için para kazanın.

Kendinizi Gerçekçi Grafiklere Kaptırın

Kendinizi Forward Assault Remix'in gerçekçi grafiklerine ve sürükleyici ses efektlerine kaptırın. Korkusuz bir savaşçı olarak yeteneklerinizi kanıtlayın ve savaş alanına hakim olun.

Taktiklerinizi Bilin ve Fethedin

Taktiklerinizi geliştirin ve biriminizin nihai şampiyonu olmak için her saldırıda hayatta kalın. 3D atış oyunlarından ve engelsiz FPS oyunlarından hoşlanıyorsanız, 1001-oyun'te bulunan geniş atış oyunları koleksiyonumuzu keşfetmeyi unutmayın! İyi şanslar ve zafer sizin olabilir!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • 6 farklı oyun modu
 • Özelleştirilebilir silahlar
 • Hızlı oyun
 • Hızlı Aksiyon Taktik Nişancı Oyunu
 • İnanılmaz Grafikler ve Sesler
 • Gerçek Fizik ve Efektler
 • Çevrimiçi Çok Oyunculu F.P.S.
 • En İyi PVP Nişancı Simülatörü

Yayın tarihi
December 2019
Geliştirici
Forward Assault Remix, Blayze Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
TEENPEGI 12
This Forward Assault Remix game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 39.2k times and has received a rating of 4.09 / 5 din 464 votes. This awesome game has been made by Blayze Games and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Forward Assault Remix game, make sure to check out our other exciting games.