Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Ford GT40 Simulator

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 29, 2022
Sıcak ve kurak Amerikan çölünde harika görünümlü bir Ford GT40 sürün! Bu araba oyununu web sitemizde ücretsiz oynayın!
 • Interact With The Game
  Drive
  Slow Motion
  Turn On\off Turn Signal
  Switch Camera
  Nitro

Araba sürmeyi sever misin? Araba oyunları en sevdiğiniz ücretsiz çevrimiçi oyunlar mı? Eğer öyleyse ve tüm gün boyunca oynayacak yeni araba oyunları arıyorsanız, o zaman size bir ikramımız var! Sitemizde Ford GT40 Simulator oynayabilirsiniz!

Bu, muhteşem grafikler, yumuşak kontroller ve özelleştirebileceğiniz birçok seçenek ile PC için harika görünümlü bir sürüş oyunudur. Kulağa harika geliyor, ama bu oyunda ne yapabilirsiniz? Sıcak Amerikan çölünde güzel görünümlü bir Ford GT40 süreceksiniz. Herhangi bir kısıtlama yoktur, istediğiniz yere gidebilirsiniz, bu araba oyununun amacı, Ford GT40'ı dünyanın en zorlu koşullarından bazılarında test sürüşü yapmanıza izin vermektir.

Seçenekler menülerini denemekten ve oyun deneyiminizi maksimuma çıkarmaktan çekinmeyin! Boya işinden elde edebileceğiniz maksimum hıza kadar, bu oyun size çok fazla esneklik sağlar, böylece gerçekten istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Kulağa harika geliyor, değil mi? O halde, sadece Oynat düğmesine tıklayın ve yola çıkın!

Ford GT40 Simulator'dan hoşlandınız mı ve engellenmemiş daha da fazla araba oyunu mu arıyorsunuz? Az önce oynadığınız gibi daha fazla oyun bulmak için tek yapmanız gereken oyunlar kategorimize, özellikle de araba oyunları kategorimize göz atmak. Orada oynamak için hemen keyfini çıkarabileceğiniz binlerce ücretsiz oyun bulabilirsiniz ve her gün daha pek çoğu eklenmektedir!

Özellikler:

 • İyi görünümlü 3D grafikler
 • Ayrıntılı ortam
 • Oyun oturumunuzu kişiselleştirmek için birçok seçenek
 • Kontrolleri kazanmak kolay

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Ford GT40 Simulator, simmer.io tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Ford GT40 Simulator game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2k times and has received a rating of 4.79 / 5 din 19 votes. This awesome game has been made by simmer.io and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Ford GT40 Simulator game, make sure to check out our other exciting games.