Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Football Run

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Nisan 08, 2023
Ne kadar iyi bir futbolcusun? Her türlü engeli aşabilecek kadar yetenekli misin? Football Run oynayın ve öğrenelim!
  • Interact With The Game
    Jump
    Slide

Football Run'da büyük skorlar elde etmeye hazırlanın!

Futbolu ayaklarınızın altında tutarken koşmanın ve engellerden kaçmanın heyecanını hissedin. Football Run, çevrimiçi koşucu oyunlarına en yeni eklentidir ve hem futbol hayranları hem de sıradan oyuncular için idealdir.

Koş, Zıpla ve Para Kazan!

Football Run'da altın para toplaması, engellerin üzerinden atlaması veya altından kayması ve diğer futbolcular tarafından alt edilmekten kaçınması gereken bir futbolcuyu kontrol ediyorsunuz. Oyun ilerledikçe zorlaşıyor ama merak etmeyin; ilk iki seviye size oyunun temellerini, kontrolleri ve Football Run'dan ne bekleyeceğinizi öğretmek için tasarlanmıştır.

Her Zaman, Her Yerde Ücretsiz Bir Futbol Oyunu!

Football Run, sizi saatlerce meşgul ederken el-göz koordinasyonunuzu geliştirebilen ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Artı, engellenmemiş bir oyundur, yani her yerde, her zaman, doğrudan internet tarayıcınızda keyfini çıkarabilirsiniz.

Basit ve Sezgisel Oyun!

Football Run'ı diğer gündelik oyunlardan ayıran şey basitliği ve kullanım kolaylığıdır. Sezgisel kontrollerle, kendinizi oyunun asılmasına hemen kapılırken bulacaksınız.

Hemen Futbol Koşusu Oynamaya Başlayın!

İster deneyimli bir oyuncu olun ister çevrimiçi futbol oyunlarında yeni olun, Football Run eğlence ve heyecanın mükemmel karışımını sunar. Peki ne bekliyorsun? Şimdi Football Run oynamaya başlayın ve heyecan verici bir maceraya atılmaya hazır olun!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
Nisan 2023
Geliştirici
Football Run, Simplicity Games tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Football Run game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 678 times and has received a rating of 4.20 / 5 din 5 votes. This awesome game has been made by Simplicity Games and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Football Run game, make sure to check out our other exciting games.