Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Food Pusher Challenge

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 25, 2022
Food Pusher Challenge, hızın kazanmanın anahtarı olduğu eğlenceli bir oyundur! Ne kadar hızlı yiyecek toplayabileceğinizi görmeye hazır mısın
  • Interact With The Game

Çevrimiçi yemek oyunları oynamayı sever misiniz? O halde, oynaması hem zor hem de eğlenceli olan bu çocuklar için yemek oyununa ne dersiniz? Bu durumda, Food Pusher Challenge sizin için doğru seçimdir!

Peki bu çevrimiçi oyun ne hakkında? Food Pusher Challenge'da, PC tarafından kontrol edilen başka bir oyuncunun yanında, yiyecek toplayan ve daha sonra bir keçiyi beslemeniz gereken, başka bir keçiyle savaşan bir kumsalda koşmanız gerekecek. Keçisinin daha hızlı büyümesini ve daha güçlü olmasını sağlayan kazanır! Ancak dikkatli olmalısınız, tüm yiyecekler keçiniz için iyi değildir. Salatalar tam tersi etkiye sahipken, burgerler onu zayıflatır. Ancak hızlı hareket ettiğiniz için ne alacağınızı seçmek zor olabilir, bu nedenle yığınınızda hamburgerden daha fazla salata olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca diğer oyuncunun ne yaptığına dikkat etmeli ve onlarla çarpışmamalısınız, aksi takdirde düşersiniz ve kim daha hızlı kalkarsa dökülen tüm yiyecekleri toplayabilir, diğeri ise sıfırdan tekrar başlamak zorunda kalacaktır. Kulağa tuhaf geliyor, değil mi? Pekala, bu şekilde olması gereken bir arcade oyunu, o yüzden çılgınlığın tadını çıkar!

Food Pusher Challenge'ı sevdiyseniz ve daha fazla atıştırmalık oyunu arıyorsanız, Yemek Oyunları kategorimize göz atın!

Özellikler:

  • 3D grafikler
  • Hızlı tempolu ve rekabetçi oyun
  • Açılabilir görünümler
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Haziran 2022
Geliştirici
Food Pusher Challenge, PL Studio tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Food Pusher Challenge game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 609 times and has received a rating of 2.33 / 5 din 3 votes. This awesome game has been made by PL Studio and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Food Pusher Challenge game, make sure to check out our other exciting games.