Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

FNF Vs Tinky Winky Slendytubbies

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Aralık 20, 2022
Klasik Friday Night Funkin' oyununda başka bir değişikliğe hazır olun! Bu sefer Twinky Winky ile karşılaşacaksınız! Hazır mısın?
  • Interact With The Game

Friday Night Funkin', akılda kalıcı müziği ve zorlu oynanışı sayesinde çevrimiçi olarak büyük bir takipçi kitlesi kazanmış bir ritim oyunudur. FNF Tinky Winky Slendytubbies'e karşı modunda oyuncular, çocuklara yönelik TV programı "Teletubbies"ten bir karakter olan Twinky Winky'nin ürkütücü bir şekilde tasarlanmış versiyonuyla karşı karşıya gelecek.

Twinky Winky'yi yenmek ve oyunu kazanmak için oyuncular, müzikle birlikte doğru düğmelere zamanında basmak için hassas zamanlama ve hızlı refleksler kullanmalıdır. Oyun, her biri kendine özgü ritimlere ve zorluklara sahip, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli şarkılar içeriyor.

Genel olarak, FNF vs Tinky Winky Slendytubbies, Friday Night Funkin' serisinin heyecan verici ve zorlu bir eklentisidir ve kesinlikle oyuncuların ritim ve tepki becerilerini test edecektir. Hızlı tempolu oynanışı ve korkunç Twinky Winky'ye karşı yoğun savaşları ile bu mod, serinin ve genel olarak ritim oyunlarının hayranları arasında kesinlikle bir hit olacak.

Özellikleri:

  • 2D grafikler
  • Zorlu ve hızlı tempolu oyun
  • Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor

Yayın tarihi
Eylül 2021
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This FNF Vs Tinky Winky Slendytubbies game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has received a rating of 4.08 / 5 din 13 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this FNF Vs Tinky Winky Slendytubbies game, make sure to check out our other exciting games.