Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

FNF Vs Spider-Man V2

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 12, 2022
Spider-Man Friday Night Funkin'in kadrosuna katılıyor ve bir müzik savaşına hazır! Peki ya sen? Hazır mısın?
  • Play
    Select
    Back

Çocuklar için yeni müzik oyunları mı arıyorsunuz? Her zamanki oyunlardan biraz daha zor olan bir oyun oynamak ister misiniz? Yani ritim oyunlarını seviyorsanız, sizin için özel bir şeyimiz var.

FNF Vs. Spider-Man V2, Spider-Man, Mysterio, Venom, Doc Ock, Electro ve Green Goblin ile savaştığınız bir ritim oyunudur. Savaşlar zor olacak ve iyi bir el-göz koordinasyonuna sahip olmanız ve yeterince hızlı hareket etmeniz gerekecek. Başka Friday Night Funkin' modları oynadıysanız, bu mod kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

İlk kez bir FNF oyunu görüyorsanız, öğrenmesi kolay ama oynaması zor olduğunu bilmelisiniz. Her turda farklı bir karakterle savaşacaksınız. Sıra size gelene kadar beklemeniz ve ardından ekranın yan tarafında gördüğünüz oklara göre tuşlara basmanız gerekiyor. Ne kadar kesin olabilirseniz o kadar iyi. Ve başlamak için bilmeniz gereken tek şey bu! Yani, zorlu bir müzik oyunu arıyorsanız, onu buldunuz.

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • zorlu oyun
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi kolay kontroller

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This FNF Vs Spider-Man V2 game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.5k times and has received a rating of 4.24 / 5 din 21 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this FNF Vs Spider-Man V2 game, make sure to check out our other exciting games.