Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

FNF in The Backrooms

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Eylül 25, 2022
Yeni bir FNF macerasına hazır mısınız? Boyfriend ve Girlfriend Arka Odalardan çıkış yolunu bulabilir mi?
  • Start/continue
    Play/sing
    Back

1001-oyun.com'da Friday Night Funkin müzik oyununun zamanı geldi! Boyfriend ve Girlfriend pek çok macera yaşadılar ve yeteneklerini kanıtlayan rap savaşlarında her türlü rakiple savaştılar. Ama şimdi farklı. Kendiniz de göreceğiniz gibi, oyunu bir kez oynadığınızda aksiyon Arka Odalarda gerçekleşiyor. Nasıl bu duruma geldi? Erkek arkadaşı tuvalete gittiğinde yanlışlıkla oraya gitti ve Kız arkadaşı da onu aramaya gittiğinde farklı bir seviyede oraya gitti. Şimdi ikisi de bu korkunç yerde mahsur kaldılar ve dışarı çıkmaları gerekiyor. Güvenli bir şekilde eve dönüş yolunu bulmalarına yardım edebilir misin? Öyleyse acele edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Daha da fazla ritim oyunu mu yoksa genel olarak daha fazla ücretsiz çevrimiçi oyun mu oynamak istiyorsunuz? Oyun kategorilerimize gidin ve keşfetmeye başlayın! O kadar çok ücretsiz oyunumuz var ki, beğeneceğiniz bir şey bulacağınızdan eminiz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Hızlı tempolu ve zorlu oyun
  • Kontrolleri öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Yayın tarihi
Mart 2022
Geliştirici
FNF in the Backrooms, ninjamuffin99 tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 7
This FNF in The Backrooms game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.8k times and has received a rating of 3.56 / 5 din 39 votes. This awesome game has been made by ninjamuffin99 and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this FNF in The Backrooms game, make sure to check out our other exciting games.