Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Flyout

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi August 10, 2023
Flyout ile fiziğe meydan okuyan çılgın hareketler gerçekleştirin! Tüm arabaların kilidini açıp usta bir dublör olabilir misin?
  • Drive
    Interact With The Game

Flyout - Bir Araba Oyunu ile Heyecanlı Bir Maceraya Hazırlanın!

Flyout dünyasında heyecan verici bir maceraya hazır olun - sizi yükseklere uçuracak ve sizi saatlerce büyüleyecek bir araba oyunu! Bu, mevcut en iyi araba oyunlarından biridir ve araba sürme oyunlarından hoşlanan çocuklar için idealdir.

Zor engellerin üzerinden ve gökyüzüne doğru uçun!

En sevdiğiniz arabayı kullanacaksınız ve çarpışma testi mankeni arkadaşınızla birlikte bir roket gibi gökyüzüne fırlamaya hazır olacaksınız. Arkadaşınızı göklere çıkarmak için en iyi rotayı belirlerken zorlu engellerin üzerinden zumla geçerken ve hız kazanırken sıkı tutunun. Bir süper bilim insanı ve bir stratejik uzmanın bir arada olması gibi! Tıpkı o harika bloksuz oyunlarda olduğu gibi, hemen aksiyona atlayabilir ve bir patlama yaşayabilirsiniz.

Yeni Zirvelere Ulaşmak İçin Sürüş Becerilerinizi Kullanın!

Amacınız çok basit: mankeni çok yükseklere fırlatmak için sürüş becerilerinizi ve kusursuz zamanlamanızı kullanın. Aralarından seçim yapabileceğiniz, her biri kendine özgü becerilere sahip çok sayıda harika araba arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Pistte hızlanırken, hızlı düşünmenizi ve kurnaz hareketlerinizi teste tabi tutacak çeşitli engellerle karşılaşacaksınız.

Zorlukları Fethedin ve Lider Tablosunu Hedefleyin!

Engebeli yollarda kıvrılıp dönmekten engellerin üzerinden atlamaya kadar, hızınızı ve enerjinizi yüksek tutmanız gerekecek. Sürücüler için bir ninja mücadelesi gibi! Ve tahmin et ne oldu? Verdiğiniz her karar önemlidir - nasıl gaza bastığınızdan kalkış açısına kadar - ne kadar ileri gideceğinizi ve liderlik tablosunda nihai şampiyon olup olmayacağınızı belirler.

Çocuklar İçin En İyi Araba Sürme Oyunlarından Biri Olan Flyout'ta Hızlanın ve Becerilerinizi Gösterin!

O halde genç sürücü, hazırlanın ve çocuklar için en iyi sürüş oyunlarından birinde becerilerinizi sergilemeye hazırlanın! Flyout herhangi bir araba oyunu değildir - sizi eğlendirecek ve daha fazlasını isteyecek heyecan verici bir deneyimdir. Yıldızlara ulaşın, rekorları kırın ve Flyout'un kralı ya da kraliçesi olduğunuzu kanıtlayın. Bu heyecan verici mücadeleye hazır mısın?

Büyüleyici Flyout Diyarında Yükselin - Engelsiz Oyunlar Arasında Rakipsiz Bir Macera!

Gökyüzünü fethederken rüzgarın heyecanını hissedin ve engelsiz oyunlar arasında yenilmez bir macera olan Flyout'un büyüleyici diyarında iz bırakın!

Özellikler:

  • 3 boyutlu grafikler
  • Kilidi açılabilen arabalar
  • Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor

Yayın tarihi
July 2023
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Flyout game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1k times and has received a rating of 3.91 / 5 din 11 votes. and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Flyout game, make sure to check out our other exciting games.