Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Flying Dash

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Temmuz 04, 2016
Flying Dash, web sitemizde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir arcade oyunudur!
  • Click/hold

Flappy Bird'ü özlüyor musun? Ücretsiz olarak çevrimiçi oynayabileceğiniz daha fazla Flappy Bird oyunu olmasını ister miydiniz? Eğer öyleyse, aradığınız şey Flying Dash.

Flying Dash, klasik bir Flappy Bird oyununa çok benzer. Bu çevrimiçi oyunda sevimli bir uçan ejderhayı kontrol edeceksiniz ve ona seviye boyunca rehberlik etmeli, değerli taşları toplamasına yardım etmeli ve etrafta uçan kuşlarla çarpışmayı engellemelisiniz.

Flying Dash bir beceri oyunudur ve sizden biraz el-göz koordinasyonu gerektirir, ancak endişelenmeyin, oyun aşırı derecede zor değil, sadece işleri eğlenceli kılmak için yeterince zor. Öyleyse hazırsanız, gelin ve kontrol edin!

Web sitemizde her gün oynamak için yeni bir oyun bulun! Şu anda tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, birçoğu engellenmemiş oyunlar olan binlerce çevrimiçi oyunumuz var! Ve dahası: Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • El-göz koordinasyonunu geliştirir
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Flying Dash game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 11.1k times and has received a rating of 5.00 / 5 din 4 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Flying Dash game, make sure to check out our other exciting games.