Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Flappy Fish Rush

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi May 23, 2022
Penn Zero'nun sualtı macerasına hoş geldiniz! Tüm bu su altı engellerini yüzerek ne kadar ileri gidebileceğini görmeye hazır mısın?
  • Interact With The Game

Flappy kuş oyunlarının hayranı mısınız? Hem eğlenceli hem de zorlayıcı, engellenmemiş, iyi bir flappy bird oyunu için her yerde mi arıyorsunuz? Eğer durum buysa doğru yerdesiniz çünkü burada web sitemizde Flappy Fish Rush oynayabilirsiniz.

Bu çevrimiçi oyunda, yarı zamanlı favori kahramanımız Penn Zero bir sualtı dünyasına gitti. Şimdi o dünyayı dolaşması gerekiyor, ama bu o kadar kolay olmayacak. O dünyada yüzerken kaçınması gereken her türlü engel vardır. Penn Zero'nun devam etmesi için keskin tepki hızınızı ve el-göz koordinasyonunuzu iyi kullanmanız gerekecek.

Oyun ilk başta kolaydır, ancak oynadıkça çok hızlı ilerleyebilir, bu nedenle her zaman odaklandığınızdan ve yolunuza çıkabilecek herhangi bir engelden kaçmaya hazır olduğunuzdan emin olun. Ve başlamak için bilmeniz gereken tek şey bu. Herhangi bir kanatlı kuş oyunu oynadıysanız, oldukça hızlı bir şekilde asılırsınız. Şimdi tek yapmanız gereken Oynat düğmesine tıklamak ve maceraya başlamak!

Web sitemizde burada oynayabileceğiniz daha birçok ücretsiz bilgisayar oyunu var! Bunları bulmak için tek yapmanız gereken oyun kategorilerimize göz atmak. Orada hemen deneyebileceğiniz binlerce eğlenceli çevrimiçi oyunla karşılaşacaksınız ve her gün daha pek çoğu ekleniyor!

Özellikler:

  • İyi görünümlü 2D grafikler
  • Hızlı tempolu oyun
  • El-göz koordinasyonunu eğitir
  • Öğrenmesi kolay kontroller
  • Kilidi açılabilen karakterler


Yayın tarihi
May 2022
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Flappy Fish Rush game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 3.5k times and has received a rating of 3.67 / 5 din 12 votes. and was built with EXTERNAL technology to work fast in most browsers. If you enjoy this Flappy Fish Rush game, make sure to check out our other exciting games.