Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Flappy Bird

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 16, 2014
Orijinal Flappy Bird oyununu hemen burada, web sitemizde ücretsiz oynayın! Yeni bir yüksek puan belirlemeye hazır mısınız?
  • Play

Tüm zamanların en zor ve çılgın oyununun tadını çıkarın. Orijinal çevrimiçi Flappy Bird'ü oynamak için akıllı telefonunuza indirmenize gerek yok. Kaç çizgi geçebilecek? Web sitemizde daha fazla ücretsiz beceri oyunu oynayın. Zevk almak!

Daha fazla çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Oyun kategorilerimize bakmayı denediniz mi? Bazı ücretsiz oyunlar havasındaysanız ancak ne oynayacağınızı bilmiyorsanız, aramaya başlamak için mükemmel bir yer. Araba oyunlarından atıcılık oyunlarına, atari oyunlarına ve simülatör oyunlarına kadar binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var, hepsi bizde. Ve işte daha iyi haberler: Web sitemizde her gün oynanacak yeni bir oyun olacak, o yüzden bize bir göz atın!

Özellikler:

  • 2D piksel sanat grafikleri
  • İyi bir el-göz koordinasyonu gerektirir
  • Zorlayıcı
  • Kolay kontroller

Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Flappy Bird game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 21.2k times and has received a rating of 3.61 / 5 din 46 votes. and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Flappy Bird game, make sure to check out our other exciting games.