Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Flags Maniac

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Haziran 24, 2022
Bu eğlenceli bilgi oyunuyla coğrafya bilginizi sınayın ve kaç tane bayrak tanıdığınızı öğrenin!
  • Interact With The Game

Coğrafya oyunlarını hiç duydunuz mu? Değilse, bilginizi test eden ve geliştiren eğlenceli eğitici oyunlar olduğunu bilmelisiniz. Ve Flags Maniac aynen böyle!

Bu bayrak oyunu, ülke bayrakları hakkındaki bilginizi test edecek. Bu yüzden genel bilginizi yenilemeye hazır olun ve bu bayraklardan kaç tanesini tanıdığınızı görün. Zamanınız dolmadan hepsini tanımlayabilir misiniz? Bilgi birikiminizin yeterince iyi olduğunu düşünüyorsanız, hemen devam edin ve Oynat düğmesini tıklayın!

Eğer hata yaparsanız cesaretiniz kırılmasın, oyun sizin için doğru cevabı gösterecektir, bu yüzden hangi bayrağın hangi ülkeye ait olduğu hakkında fazla bir şey bilmiyorsanız bile, bu öğrenmek ve geliştirmek için iyi bir fırsat!

1001-oyun.com'da her gün oynamak için ücretsiz bir oyun bulun! Şu anda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu da Engelsiz Oyunlar, yani ofisiniz veya okulunuz da dahil olmak üzere her yerden bunlara erişip oynayabilirsiniz!

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Bilginizi test etmek ve geliştirmek için iyi bir fırsat
  • oynamak çok kolay

Yayın tarihi
Nisan 2020
Geliştirici
Flags Maniac, Code This Lab tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Flags Maniac game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 1.6k times and has a promising start. This awesome game has been made by Code This Lab and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Flags Maniac game, make sure to check out our other exciting games.