Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Fisherman Life

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi Ağustos 01, 2022
Teknenize yelken açın ve iyi bir yer bulun ve balık tutmaya başlayın! Gölde dinlendirici bir gün gibisi yoktur, değil mi?
  • Interact With The Game
    Move

Bu kadar çok birinci şahıs nişancı oyunu oynamaya biraz ara vermek ister misiniz? Yarış oyunlarına doyduğunuz noktaya ulaştınız ve oynayacak yeni bir şeyler mi arıyorsunuz? Daha uzağa bakmanıza gerek yok çünkü 1001-oyun.com sadece kolay edinilen değil aynı zamanda oynaması da çok eğlenceli olan harika bir çocuk balık tutma oyununa ev sahipliği yapıyor. Daha önce hiç balık tutma oyunu oynamadıysanız endişelenmeyin çünkü bugünün oyunu Fisherman Life'ın oynaması basit ve sadece birkaç saniye içinde alışacaksınız!

Peki, bu oyunun amacı tam olarak nedir? Her şeyden önce, balık avı hakkında konuşalım. Bu oyunda bir teknede bir balıkçı rolünü üstleniyorsunuz. Mümkün olduğu kadar çok balık çekmeye çalışırken farklı yerlere gitmeniz gerekecek. Balık satışından elde ettiğiniz parayı teknenizi geliştirmek veya adanızın daha da büyümesi için ek arazi satın almak için kullanabilirsiniz. Ve bununla, başlamak için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeye sahip olmalısınız. Size bu oyun hakkında çok daha fazla şey söyleyebilirdik ama bunun yerine arkanıza yaslanıp siz oyunun gizemlerini ortaya çıkarırken izleyeceğiz.

Aynı sayfada her gün ücretsiz bir oyun oynayabilirsiniz! Şu anda ücretsiz oynanabilen binlerce çevrimiçi oyunumuz var ve bu oyunların çoğu aynı zamanda Engelsiz Oyunlar. Bu, iş yeriniz veya okulunuz da dahil olmak üzere herhangi bir yerden bunlara erişebileceğiniz ve oynayabileceğiniz anlamına gelir!

Özellikler:

  • Sevimli ve renkli 3D grafikler
  • Eğlenceli ve rahatlatıcı oyun
  • Öğrenmesi ve oynaması süper kolay

Yayın tarihi
Temmuz 2022
Geliştirici
Fisherman Life, IzyPlay tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGi 3
This Fisherman Life game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 2.4k times and has received a rating of 3.29 / 5 din 7 votes. This awesome game has been made by IzyPlay and was built with WEBGL technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Fisherman Life game, make sure to check out our other exciting games.