Oyun yükleniyor ...
Oyun yükleniyor ...

Fireboy And Watergirl: 6 Fairy Tales

tarihinde güncellendi

About the game

tarihinde eklendi January 08, 2022
Ateş ve Su yeni bir macerayla geri döndüler. Oynat'a tıklayın ve zorlu bulmacaları çözmelerine ve seviyelerde ilerlemelerine yardımcı olun.
  • Interact With The Game
    Watergirl
    Fireboy

Platform oyunlarını sever misiniz? Seviyeden seviyeye geçerken bulmacaları çözmeyi sever misiniz? Öyleyse, durum buysa, 1001-oyun.com'da Ateş Çocuk ve Su Kız: 6 Peri Masalı oynayabilirsiniz.

Popüler Fireboy ve Watergirl serisindeki bu oyunda, her seviyenin sonuna ulaşmak için iki ana karakterin bulmacaları çözmesine yardım etmeniz gerekecek. İki karakterin birlikte çalışmasını sağlamalısınız çünkü her birinin yolunuza çıkan bulmacaları çözmede oynayacak bir rolü var. Her iki karakteri tek başınıza oynayabilir veya bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Serinin altıncı oyunu, diğer oyunları harika yapan her şeye sahiptir, bu nedenle bu oyunların hayranıysanız veya yeni öğreniyorsanız, bunu denemekten korkmayın. Çok eğlenceliler.

Oyunu bitirdiniz ve daha fazla ücretsiz oyun oynamak mı istiyorsunuz? Bunları, daha fazla Fireboy And  Fireboy and Watergirl Oyunları ile birlikte oyun kategorilerimizde bulabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz on binlerce ücretsiz bilgisayar oyunumuz var ve her gün daha fazlasını ekliyoruz.

Özellikler:

  • 2D grafikler
  • Güzel film müziği
  • Güç kaynağını çalıştırın
  • Özel seviyeler
  • Öğrenmesi ve oynaması kolay

Yayın tarihi
October 2021
Geliştirici
Fireboy And Watergirl: 6 Fairy Tales, Septimaniac tarafından geliştirilmiştir
Içerik Derecelendirme
EVERYONEPEGI 3
This Fireboy And Watergirl: 6 Fairy Tales game can be played directly in your browser, free of charge. This game has been played 5.6k times and has received a rating of 4.45 / 5 din 29 votes. This awesome game has been made by Septimaniac and was built with HTML5 technology to work fast in most browsers. To have a more enjoyable experience this game can be played in fullscreen mode also. If you enjoy this Fireboy And Watergirl: 6 Fairy Tales game, make sure to check out our other exciting games.